DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Błażejczyk Piotr
05 czerwca 2004 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, teologia duchowości, 2004
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 06.06.2004 –19.06.2006
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 19.06.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 28.08.2011– 08.09.2012
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 08.09.2012 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 26.08.2015 – 01.03.2017
administrator, Św. Wawrzyńca, Glinianka, od 01.03.2017