DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bieńkowski Leszek
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
03 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 02.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 15.06.1988 – 21.06.1990
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 21.06.1990 – 22.06.1995
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 22.06.1995 – 22.06.1996
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 22.06.1996 – 20.06.2000
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 20.06.2000 –18.06.2002
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 18.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 17.06.2006 – 22.04.2007
proboszcz, MB Częstochowskiej, Urle, od 22.04.2007
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, 21.06.1990 – 22.06.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 22.06.1995 – 22.06.1996
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2013