DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bieniecki Przemysław
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
30 października
magister, PWTW, teologia pastoralna, 1994
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Świętej Trójcy, Niegów, 28.06.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 01.07.1999 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Św. Łukasza Ew., Warszawa-Kępa Tarchomińska, 03.07.2004 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Wita, Karczew, od 29.08.2010