DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bieliński Michał Antoni
01 czerwca 1980 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
29 września
magister, PWTW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 03.06.1980 – 20.01.1982
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 20.01.1982 – 31.05.1982
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 31.05.1982 –10.06.1983
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Leszno k. Błonia, AW, 13.06.1984 – 24.08.1985
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Otrębusy, AW, 24.08.1985 –16.06.1986
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Głogowiec, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –14.01.1987
urlop zdrowotny, 14.01.1987 – 04.09.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, z obowiązkiem pomocy przy kościele cmentarnym Św. Wincentego à Paulo, 04.09.1992 – 01.06.1994
urlop zdrowotny, 01.06.1994 – 01.07.2007
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 01.07.2007