DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bielawski Mirosław
Krzyża Świętego, Przytuły, Diec. Łomżyńska
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
26 lutego
magister, UKSW, historia Kościoła,
studia podyplomowe, University of Winnipeg, 01.07.1963 – 01.10.1964
wikariusz, Świętej Trójcy, Błonie, AW, 09.08.1958 – 27.06.1961
wikariusz, Św. Augustyna, Warszawa-Muranów, AW, 27.06.1961– 01.07.1963
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 01.10.1964 –10.06.1987
rezydent, Św. Stefana Króla, Warszawa-Sielce, AW, 10.06.1987 –15.06.1988
proboszcz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 15.06.1988 – 01.07.2012, budowniczy koscioła
rezydent, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, od 01.07.2012
urlop, Kanada, 01.07.1963 – 01.10.1964
diecezjalny duszpasterz akademicki, AW, 05.06.1973 –10.06.1987
sędzia, Sąd Metropolitalny, 01.07.1987 – 30.06.1991
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.2008 – 2009
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2009
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 05.08.2009