DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bednarczyk Czesław
Św. Jana Chrzciciela, Obryte, Diec. Płocka
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
20 lipca
ex universa, WMSD
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 27.08.1958 – 05.08.1959
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 05.08.1959 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 20.06.1960 –18.08.1960
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 18.08.1960 –10.06.1961
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 10.06.1961–18.08.1962
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 18.08.1962 –11.06.1965
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 11.06.1965 – 21.09.1965
wikariusz, Zmartwychwstania Pańskiego, Warszawa-Targówek, 21.09.1965 –12.07.1967
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 12.07.1967 –19.06.1974
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 19.06.1974 –19.02.1983
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Krzemienica, Diec. Łowicka, 19.02.1983 – 01.07.1985
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 01.07.1985 – 22.01.1992
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 22.01.1992 – 22.06.1994
proboszcz, Świętej Trójcy, Niegów, 22.06.1994 – 20.01.2000
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, 20.01.2000 – 26.03.2004
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 26.03.2004
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1996