DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bazarnik Jacek Kazimierz
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 sierpnia
ex universa, WMSD, 1972
magister, UW, historia sztuki, 1982
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 10.06.1972 – 09.06.1973
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 09.06.1973 – 01.06.1977
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 01.06.1977 – 06.06.1978
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 06.06.1978 – 26.07.1978
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 26.07.1978 – 31.05.1982
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 31.05.1982 – 06.10.1987
administrator, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 06.10.1987 –15.03.1988
proboszcz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 15.03.1988 – 22.01.1992
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 22.06.1992 – 22.06.1993
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 22.06.1994 – 01.07.2006
rezydent, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, od 01.07.2006
urlop zdrowotny, 22.01.1992 – 22.06.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 22.06.1992 – 22.06.1993
postulant, Trapiści, Frattocchie di Roma, 22.06.1993 – 22.06.1994
kapelan, Centrum Zdrowia Dziecka (Międzylesie), od 22.06.1994
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012