DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Banaszek Cezary
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
22 sierpnia
ex universa, WMSD
wikariusz, MB Królowej Polski, Iłów, Diec. Łowicka, 29.05.1988 –15.06.1989
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 19.08.1991– 22.06.1994
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 22.06.1994 – 22.06.1995
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 22.06.1995 – 23.02.1996
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 23.02.1996 – 22.06.1996
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 22.06.1996 – 20.06.1997
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 20.06.1997 –19.06.2006
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 19.06.2006 –19.06.2008
mieszkający na terenie, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, od 30.06.2008
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, dom rodzinny, od 19.06.2008