DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Banaszek Adam
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
24 grudnia
magister, PWTW, antropologia filozoficzna, 1999
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 26.06.1999 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pustelnik k. Mińska Maz., 30.06.2000 – 29.06.2002
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 03.07.2004 – 01.07.2007
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 01.07.2007 – 31.08.2013
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 31.08.2013 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 26.08.2015 – 26.08.2017