DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Banach Paweł
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
licencjat, PWTW, teologia pastoralna, 1999
studia doktoranckie, PWTW, teologia pastoralna, od 2002
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 26.06.1999 –18.06.2002
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 03.07.2004 – 01.07.2006
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, od 29.08.2010
kapelan, DPS im. Św. Józefa (Hetmańska), 18.06.2002 – 03.07.2004
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Bródnowski, 01.09.2008 – 30.06.2010