DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Balikowski Jarosław Mariusz
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
magister, PWTW, historia sztuki, 1995
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 30.06.1995 – 27.06.1997
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 27.06.1997 – 29.06.2001
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 29.06.2001– 02.07.2004
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 02.07.2004 – 28.08.2010
wikariusz, Św. Łukasza Ew., Warszawa-Kępa Tarchomińska, 28.08.2010 – 27.08.2011
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, od 27.08.2011
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Otwock-Kresy, 01.09.2008 – 30.06.2010