DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Balicki Jan
Św. Anny, Skrwilno, Diec. Płocka
06 czerwca 1976 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 czerwca
ex universa, WMSD
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 14.06.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka, 28.05.1977 –10.12.1977
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Skierniewice, Diec. Łowicka, 10.12.1977 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 25.05.1981– 27.11.1982
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 27.11.1982 –10.06.1983
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 10.06.1983 –17.10.1983
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 17.10.1983 – 01.12.1987
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Kutno, Diec. Łowicka, 01.12.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Ofiarowania Pańskiego, Warszawa-Natolin, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, Św. Rafała i Alberta, Warszawa-Marymont, AW, 19.08.1991– 01.10.1991
administrator, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, 01.10.1991–18.06.1998
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 18.06.1998 – 20.03.2003
rezydent, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 20.06.2003 – 01.07.2005
rezydent, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 19.06.2008 – 26.08.2012
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, od 26.08.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, DPS im. Św. Józefa (Hetmańska), 01.07.2005 –19.06.2008
kapelan, Mazowieckie Centrum Psychiatrii „Drewnica”, od 26.08.2012