DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bala Dariusz
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, teologia moralna, 1995
licencjat, PWTW, teologia moralna, 2007
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 28.05.1995 – 22.06.1996
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 22.06.1996 – 24.06.1999
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 24.06.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 01.07.2005 – 09.06.2007
proboszcz, Najświętszego SPJ, Cherson, Diec. Odesko-Symferopolska (Ukraina), 09.06.2007 – 28.08.2015
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, od 28.08.2015
diecezjalny duszpasterz rodzin, Diec. Odesko-Symferopolska (Ukraina), 31.08.2007 – 28.08.2015
dziekan, Dekanat Cherson, 29.05.2008 – 28.08.2015
egzorcysta, Diec. Odesko-Symferopolska (Ukraina), 30.11.2011– 28.08.2015
dyrektor, Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin „Totus Tuus”, od 30.06.2016
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, Diec. Odesko-Symferopolska (Ukraina), od 22.08.2010