DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bajurski Leszek Tomasz
Św. Mikołaja i Św. Franciszka Ksawerego, Otmuchów, Diec. Opolska
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
03 czerwca
magister, PWTW, historia sztuki
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 16.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 15.06.1988 –19.08.1991
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 19.08.1991– 30.06.1993
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 30.06.1993 – 26.06.1998
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 26.06.1998 – 01.07.1999
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 01.07.1999 –18.06.2001
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 18.06.2001– 09.06.2007
proboszcz, NMP Królowej Pokoju, Kiciny, 09.06.2007 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 28.08.2011–10.08.2016
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, od 01.09.2016