DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bajger Piotr
Św. Idziego, Wyszków, Diec. Łomżyńska
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
licencjat, PWTW, teologia duchowości, 1997
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 30.06.1995 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 28.06.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 01.07.1999 – 30.06.2000
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 30.06.2001– 20.06.2003
proboszcz, Najświętszego SPJ, Lebiedziewo, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 20.06.2003 – 22.06.2009
dyrektor, Ośrodek Formacji Młodzieży i Studentów (Lebiedziewo), 13.02.2007 – 22.06.2009
nowicjusz, Karmelici Bosi, 22.06.2009 –19.03.2011
profes czasowy, Karmelici Bosi, od 19.03.2011