DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Bączyk Eugeniusz
Maryi Panny Częstochowskiej, Szumowo, Diec. Łomżyńska
07 sierpnia 1955 r., Bp Wacław Majewski, AW
14 stycznia 2017
magister, UKSW, prawo kanoniczne
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 08.08.1955 – 20.06.1960
wikariusz, Nawiedzenia NMP, Warszawa-Nowe Miasto, AW, 20.06.1960 – 07.06.1962
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 07.06.1962 – 08.06.1964
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 08.06.1964 –15.06.1965
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 05.10.1970 – 01.06.1971
wikariusz, Św. Andrzeja Ap., Warszawa-Mirów, AW, 01.06.1971– 01.02.1972
proboszcz, Św. Doroty DM, Pszczonów, Diec. Łowicka, 01.02.1972 – 25.05.1981
proboszcz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 25.05.1981– 22.06.1993
proboszcz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 22.06.1993 –17.06.2006
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Płudy), 15.06.1965 – 21.08.1968
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 21.08.1968 – 05.10.1970
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, od 17.06.2006
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 07.09.1998
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.2002 – 2006
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, 2006 –14.01.2017