DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Armijak Tadeusz
26 czerwca 1960 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
28 października
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Rocha, Jasieniec, AW, 27.06.1960 – 06.06.1962
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Domaniewice, Diec. Łowicka, 06.06.1962 – 03.12.1963
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 03.12.1963 – 26.06.1965
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 26.06.1965 – 08.10.1965
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 08.10.1965 – 21.08.1970
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 21.08.1970 –16.10.1978
administrator, MB Częstochowskiej, Urle, 22.08.1970 –15.10.1978
proboszcz, MB Częstochowskiej, Urle, 15.10.1978 – 30.06.1982
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 31.05.1982 –17.07.1982
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 17.07.1982 – 25.11.2000
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 25.11.2000 – 22.07.2004
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 22.07.2004 –16.03.2015
mieszkaniec, DKE Łomianki, od 16.03.2015
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2010
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2010