DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Adler Paweł
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 28.06.1996 – 26.06.1998
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 26.06.1998 – 30.06.2001
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 30.06.2001– 28.06.2003
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 28.06.2003 – 02.09.2003
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 02.09.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 01.07.2006 – 01.07.2007
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 01.07.2007 – 01.07.2008
wikariusz, Św. Audoen, Dublin, Duszpasterstwo Polskie (Irlandia), 01.07.2008 – 31.07.2009
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 31.07.2009 – 26.08.2015