DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Adler Emil
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
11 października
magister, PWTW, patrologia,
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 20.06.2000 – 20.06.2003
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 20.06.2003 – 20.06.2006
rezydent, Holy Triniry Without, Waterford, Diec. Waterford and Lismore (Irlandia), od 04.09.2006
kapelan Polaków, Diec. Waterford and Lismore (Irlandia), od 20.06.2006