DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Abramowski Krzysztof
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
magister, PWTW, teologia życia wewnętrznego, 1995
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 26.06.1994 – 25.06.1998
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 25.06.1998 – 28.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 28.06.2002 – 30.06.2005
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 30.06.2005 – 23.08.2009
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 23.08.2009 –11.03.2016
proboszcz, Świętej Trójcy, Kołbiel, od 11.03.2016
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 –15.06.2015