Msza św. i spotkanie dla lekarzy i pielęgniarek w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17:00 przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie

MODLITWA PACJENTÓW I PERSONELU

Duchu Święty, Boże, tchnij na mnie swoim tchnieniem, abym myślał o tym, co jest święte. Prowadź mnie, Duchu Święty, abym czynił to, co jest święte. Przyciągaj mnie do siebie, Duchu Święty, abym kochał to, co jest święte. Umacniaj mnie, Duchu Święty, abym strzegł tego, co jest święte. Strzeż mnie, Duchu Święty, abym nigdy nie utracił tego, co jest święte.
Amen.

___________________________________________________________________

• 20 X 2016, godz. 18:00 - Wspomnienie św. Łukasza, patrona medyków. Eucharystia w katedrze.
  • 7-10 XI 2016 - Sesja Formacyjna Kapelanów na Jasnej Górze.
  • 6 XI 2016, godz. 17:00 - Zaduszki Medyków, kaplica w Szpitalu Bródnowskim.
  • 10-12 XI 2016 - Konferencja w Rzymie - Choroby Rzadkie.
  • 15 XII 2016, godz. 12:00 - Opłatek medyków w katedrze.
___________________________________________________________________

Warto przeczytać - Nowości wydawnicze!

2006-2015 © Ks. Arkadiusz Zawistowski - diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia