MODLITWA PACJENTÓW I PERSONELU

Duchu Święty, Boże, tchnij na mnie swoim tchnieniem, abym myślał o tym, co jest święte. Prowadź mnie, Duchu Święty, abym czynił to, co jest święte. Przyciągaj mnie do siebie, Duchu Święty, abym kochał to, co jest święte. Umacniaj mnie, Duchu Święty, abym strzegł tego, co jest święte. Strzeż mnie, Duchu Święty, abym nigdy nie utracił tego, co jest święte.
Amen.

___________________________________________________________________

• 5-13 II 2017 - Światowy Dzień Chorego - program
  • 26 II 2017, godz. 18:00 - Eucharystia, parafia Św. Stanisława Kostki.
  • 19 III 2017, godz. 14:30 - Eucharystia i spotkanie - Kaplica Szpitala Bródnowskiego.
  • 1-2 IV 2017, godz. 17:00 - Rekolekcje dla medyków. Podziemia Katedry Św. Floriana - plakat.
  • 26-28 V 2017 - Rekolekcje i pielgrzymka na Jasną Górę.
___________________________________________________________________

Warto przeczytać - Nowości wydawnicze!

2006-2015 © Ks. Arkadiusz Zawistowski - diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia