DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Pawlicki Jacek FDP, od 25.09.2015
Ks. Gergont Stanisław, od 01.10.2011
Ks. Sienkiewicz Sylwester, 01.07.2009 – 25.09.2015
Ks. Kamiński Józef, 01.08.1999 – 01.07.2009
† Ks. Sikora Jan, 01.05.1987 – 01.08.1999
Ks. Podstawka Zygmunt Marcin, 10.11.2013 – 25.09.2015
Ks. Krysztopa Zygmunt, 01.07.2009 – 06.07.2013
Ks. Sienkiewicz Sylwester, 01.08.1999 – 01.07.2009
Ks. Stefaniuk Mieczysław, 01.05.1987 – 29.06.1996
Ks. Sałański Bogdan, 23.09.2008 – 30.06.2010
Ks. Walicki Dariusz, 01.09.2004 –17.06.2006
Ks. Idzik Grzegorz, 01.10.2011– 27.08.2014
Ks. Legucki Rafał, 01.11.2010 – 28.08.2012