DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kasprzak Marek, od 07.12.2008
Ks. Safader Sławomir, od 25.09.2014
Ks. Doszko Marek, 01.11.2006 – 07.12.2008
Ks. Leda Eugeniusz, 25.12.2005 – 01.11.2006
Ks. Sokołowski Kazimierz, 20.06.1997 –15.10.2005
† Ks. Wardziak Andrzej Grzegorz, 01.08.1988 – 20.06.1997
Ks. Wasiluk Tadeusz, 28.09.1987 –15.06.1988
Ks. Wielec Józef, 19.09.1972 – 25.05.1981
† Ks. Izbicki Jan Aleksy, 16.03.1972 –19.09.1972
Ks. Konieczny Ludwik, 05.07.1967 –16.03.1972
Ks. Marczak Andrzej, 18.08.1957 – 05.07.1967
Ks. Och Witold Stanisław, 30.06.1987 – 30.08.1995
Ks. Wasiluk Tadeusz, 03.04.1982 – 30.06.1987
† Ks. Wilkowski Kazimierz, b.d. –1976
† Ks. Kościanek Stanisław, 31.07.1962 –11.11.1967
† Ks. Opiela Stefan, 22.11.1957 – 31.07.1962
Ks. Długoszewski Marek Marcin, 23.09.2008 – 23.09.2010
Ks. Ścisłowski Adam Antoni, 23.09.2008 – 23.09.2010
Ks. Rakoczy Arkadiusz Stanisław, 30.09.2009 – 04.02.2016