DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Czyżyk Krzysztof, od 24.12.2012
Ks. Kania Stanisław, od 24.12.2012
Ks. Sankowski Bogdan Piotr, 17.06.2006 – 27.11.2011
† Ks. Żyła Czesław, 01.05.1987 –17.06.2006
† Ks. Abramowicz Józef, 16.02.1960 – 01.05.1987
Ks. Jóźwik Henryk, 01.10.1936 – 23.11.1959
† Ks. Żyła Czesław, 22.10.1977 – 01.05.1987
† Ks. Abramowicz Józef, 05.02.1960 –16.02.1960
Ks. Gregorkiewicz Edward, 03.03.1948 – 05.02.1960
Ks. Mierzejewski Ryszard Stanisław, 01.09.1986 –10.06.1987
Ks. Gołembiewski Jan Kazimierz, 17.02.2016 –10.08.2016