Niecodzienne spotkanie z Joanną Bątkiewicz-Brożek na Tarchominie
Tarchomin, 3 grudnia 2017 r.

Zapraszamy w ramach cyklu „Niecodzienne Spotkania”, na rozmowę z Joanną Bątkiewicz-Brożek. Spotkanie odbędzie się w Sali teatralnej przy par. św. Jakuba Ap. na Tarchominie, ul. Mehoffera 4, w niedzielę 3 grudnia godz. 19.00. Wstęp wolny.

Joanna Bątkiewicz-Brożek

jest dziennikarką, publicystką, tłumaczką oraz autorką pierwszej biografii O. Dolindo Ruotolo.

O. Dolindo Ruotolo

to mistyk, któremu Jezus podyktował jedną z najskuteczniejszych chrześcijańskich modlitw: „Jezu, ty się tym zajmij”. Niezwykle ceniony przez O. Pio, który często odsyłał do niego penitentów. Kapłan heroicznie wierny Kościołowi, mimo że szczególnie doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, wielokrotnie stawiany przed Świętym Oficjum, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny.

Dod. Ks. Adam Banaszek 2.12.2017 o 15.06