15-lecia Chóru Katedralnego Musica Sacra (pełne nagranie homilii, relacja video)
12 listopada 2017 roku

12 listopada 2017 r. odbył się koncert z okazji 15-lecia Chóru Katedralnego Musica Sacra i wręczenie nagród w konkursie Musica Cealestis. Koncert chóru Katedry Warszawsko-Praskiej Musica Sacra miał miejsce bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 12.30, której przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Abp Henryk Hoser SAC.

- Mądrości trzeba szukać. Mądrości trzeba się uczyć i nie uczymy się mądrości tyle z książek, ile z doświadczenia życiowego, z kontaktu z mądrymi ludźmi, z kontaktu z samym Bogiem, który jest Mądrością - mówił w homilii Biskup Warszawsko-Praski

W trakcie koncertu odbyło się również wręczenie nagród w konkursie kompozytorskim Musica caelestis. Pierwszą nagrodę zdobył Marek Raczyński za utwór Sancte Michele Archangele, a drugą Jakub Szafrański za De iudicio Dei.

Dod. Marcin Tafejko 15.11.2017 o 8.16