Zaproszenie na rekolekcje o. Jamesa Manjackala
30 listopada – 03 grudnia 2017 roku;

Zaproszenie na rekolekcje o. Jamesa Manjackala
30 listopada – 03 grudnia 2017 roku;

Parafia MB Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie jako organizator wydarzenia zaprasza do udziału w kolejnym cyklu rekolekcji prowadzonych przez o. Jamesa Manjackala (MSFS).

Rekolekcje będą wprowadzeniem w okres Adwentu. Myślą przewodnią będą słowa z Ewangelii wg. św. Łukasza: "Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana" (Łk 1,45). Zakończeniem rekolekcji będzie złożenie Aktu Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

Czas i miejsce: 30 listopada – 03 grudnia 2017 roku, Hala - Centrum MT Polska, ul. Marsa 56 Warszawa

Rejestracja: http://badzdobrejmysli.pl/rekolekcje-z-o-manjackalem

Czcigodni Księża,

otrzymawszy zgodę Władzy Diecezjalnej na zorganizowanie w dniach 30 listopada - 3 grudnia 2017 r., Rekolekcji głoszonych przez o. Jamesa Manjackala (MSFS), zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w możliwie najszerszym rozpropagowaniu tego przedsięwzięcia wśród wiernych.

Gorąco proszę i zachęcam, by przekazać informację o Rekolekcjach wiernym podczas ogłoszeń parafialnych oraz w innych formach kontaktu (w przyparafialnych gablotach, gazetkach, biuletynach, stronach internetowych itp.).

Zachęcam też i proszę kapłanów, aby włączyli się w pomoc duszpasterską (posługa przy sprawowaniu sakramentu pokuty oraz przy innych liturgicznych aspektach Rekolekcji). Księży chcących pomóc proszę o bezpośredni kontakt.

Wszelkie szczegółowe informacje o Rekolekcjach dostępne są na stronach internetowych: www.badzdobrejmysli.pl oraz www.parafiamiedzeszyn.pl

Uprzejmie proszę o zachęcenie wiernych do zapoznania się z informacjami na temat Rekolekcji zamieszczonymi na plakatach i ulotkach.

Najważniejsze informacje:

• termin Rekolekcji: 30 listopada - 3 grudnia 2017 r.
  • miejsce: Warszawa – Marysin Wawerski (Hala MT Polska, ul. Marsa 56)
  • kontakt e-mail: rekolekcje@badzdobrejmysli.pl
  • kontakt tel.: 517375976 / 503401533

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc i rozpropagowanie podanych wyżej informacji.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu

Ks. Marek Serafin