Niedziela statystyczna 2017 - ZALEGŁOŚCI
15 października 2017 roku

Serdecznie dziękujemy wszystkim Księżom, którzy w przewidzianym terminie złożyli ankiety statystyczne, podając liczbę osób uczestniczących w Eucharystii oraz przyjmujących Komunię Świętą podczas zwyczajowego "liczenia wiernych".

W tym roku, z nielicznymi wyjątkami (11 Parafii), udało się zebrać doskonałą większość ankiet w ciągu miesiąca od daty przeprowadzania badania.

Aby Diecezja Warszawsko-Praska mogła oddać komplet danych do Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego kompletne dane prosimy o jak najszybsze złożenie brakujących statystyk przez następujące Parafie:

Dekanat Jadowski

• Szewnica
  • Urle

Dekanat Mińsk Mazowiecki - św. Antoniego z Padwy

• Grzebowilk
  • Mińsk Mazowiecki - św. Jana Chrzciciela
  • Zamienie

Dekanat Otwocki

• Wiązowna

Dekanat Radzymiński

• Dąbrówka

Dekanat Siennicki

• Wielgolas

Dekanat Stanisławowski

• Pustelnik k. Mińska Mazowieckiego

Dekanat Tłuszcz

• Tłuszcz - Bł. Męczenników Podlaskich

Przypominamy Wielebnym Księżom Proboszczom, że w niedzielę, 15 października, przewidziane jest przeprowadzenie w parafiach tradycyjnego badania "dominicantes" i "communicantes".

Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy uwagę, że druga strona ankiety statystycznej jest co roku inna - bieżąca dotyczy działalności bibliotecznej Parafii. Prosimy o sprawdzenie aktualności posiadanego egzemplarza ankiety. Można je także pobrać jako załączniki do niniejszej informacji.

Wypełnione ankiety należy najpóźniej do 15 listopada przekazać do Kurii Biskupiej w wersji papierowej lub drogą elektroniczną na adres: kuria@diecezja.waw.pl (po tym terminie lista zalegających Parafii będzie podobnie jak w latach ubiegłych upubliczniona).

Nie wysyłamy ankiet do Instytutu Statystyki Kościoła - Diecezja zobowiązana jest uczynić to zbiorczo.

Z kapłańskim pozdrowieniem

Ks. Dariusz Szczepaniuk