Piknik Ignacego - Praga Pamięta
3 września 2017 roku; teren wokół Katedry Warszawsko-Praskiej

W niedzielę 3 września zapraszamy na „Piknik Ignacego”, który odbędzie się przy katedrze warszawsko-praskiej. Organizatorami wydarzenia są: Parafia katedralna, Siostry Loretanki oraz Radio Warszawa.

Radio Warszawa będzie transmitować niektóre punkty programu „Pikniku Ignacego”.

Na scenie wystąpią m.in.: Kapela Praska, zespół Strefa Ciszy oraz ksiądz Bogusław Kowalski jako szeregowy Kowalski.

Na całe rodziny będą czekały liczne atrakcje: konkursy z nagrodami dla najmłodszych, dmuchane zamki, trampoliny, możliwość skorzystania z porad medycznych, kawiarenka „Amakuru”. Podczas pikniku będzie także okazja, by zwiedzić siedzibę Radia Warszawa.

Podczas pikniku będzie można także wesprzeć reportera Radia Warszawa – Jakuba Troszyńskiego, który już 14 września uda się do Urugwaju na wolontariat misyjny. Już teraz dziękujemy za hojność gorących serc.

Piknik Ignacego” rozpocznie się w niedzielę 3 września około godziny 13.30, a zakończy go koncert zespołu Strefa Ciszy o 19.00.

Zapraszamy całe rodziny!

Partnerami wydarzenia są: Urząd Dzielnicy Praga-Północ, Samorząd Województwa Mazowieckiego i Centrum Medyczne Vita-Medica.

Dod. Joanna Solak 29.08.2017 o 12.22, akt. 29.08.2017 o 12.28