34. Praska Pielgrzymka Rodzin w sanktuarium w Studziannie (nagranie homilii)
9 sierpnia 2017 roku

- Najważniejsza rzecz. Rodzina musi się modlić. Nie w ten sposób: A czy mówiłeś paciorek przed snem? Ale matki, ani ojca modlących się nie widział. Modlitwa rodzinna jest tak potrzebna jak chleb. Musi być codzienna. Żeby przynajmniej raz dziennie, najlepiej przed snem, zgromadzić się z dziećmi, uklęknąć i podziękować Panu Bogu za ten dzień, który minął. Jednocześnie rodzice mogą przed snem pobłogosławić swoje dzieci. To jest dopiero rodzina chrześcijańska na co dzień. Domowy Kościół - mówił w homilii Ks. Abp Henryk Hoser SAC podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannie w piątym dniu 34. Pieszej Praskiej Pielgrzymki Rodzin „Totus Tuus”

W ciągu dziewięciu dni pątnicy będą mieli do pokonania trzysta piętnaście kilometrów. W tym roku przyświeca im hasło: „Idźcie i głoście”. Pątnicy idą w siedmiu grupach.

Dod. Marcin Tafejko 10.08.2017 o 12.40, akt. 10.08.2017 o 12.41