XV Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha”
18 czerwca 2017 roku, Zielonka k. Warszawy

Fundacja Polska Raoula Follereau wspólnie z Misyjnym Apostolstwem Niepełnosprawnych Dzieci zaprasza na organizowany pod patronatem Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds Misji Bp. Jerzego Mazura, Biskupa Diecezjalnego Warszawsko-Praskiego Abp. Henryka Hosera SAC oraz Rektora UKSW ks. prof. Stanisława Dziekońskiego XV Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha”

Czas i miejsce Festiwalu: niedziela, 18 czerwca br., Zielonka k. Warszawy.

Doroczne święto misjonarzy i ich dobroczyńców rozpocznie się o godz. 13.00 od Mszy Świętej w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej.

Po Mszy Świętej organizatorzy zapraszają na koncert na Placu Jana Pawła II z udziałem znanych artystów. Wystąpią miedzy innymi:

• meksykański zespół Los Amigos
  • nowy zespół muzyki chrześcijańskiej Marcina Pokusy
  • koncertująca na całym świecie grupa Dikanda

Będzie to kolejne, wypełnione modlitwą i wspólną rodzinną zabawą święto misjonarzy i ich dobroczyńców.

Przez cały dzień czynne będą stoiska misyjne, przy których spotkać można będzie misjonarzy. Będą animacje misyjne, gry konkursy i zabawy dla dzieci. Czynna będzie prowadzona przez harcerzy ZHR „Kawiarnia pod Żyrafą” której specjalnością jest zupa z krokodyla….
Podczas koncertu poznamy tegorocznego laureata nagrody im. Malej Ani z Zielonki przyznawanej za wybitne osiągnięcia artystyczne w propagowaniu najcenniejszych wartości kultury chrześcijańskiej wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mail: festiwal@szalata.pl

Zapraszamy! Do zobaczenia w Zielonce!

Więcej informacji na stronie Fundacji: follereau.org

Dod. Joanna Solak 8.06.2017 o 13.28, akt. 8.06.2017 o 13.31