VII Pallotyńskie Praskie Dni Rodziny: Blisko w rodzinie. Blisko Boga.
3-4 czerwca 2017 roku

W imieniu organizatorów Praskich Dni Rodziny, które są organizowane już po raz siódmy w parafii Św. Wincentego Pallottiego w Warszawie przy ul. Skaryszewskiej 12, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu.

Jest ono organizowane przez rodziny z Domowego Kościoła oraz Parafię. Od początku wydarzeniu patronuje Abp Henryk Hoser SAC, zaś patronami medialnymi są Radio Warszawa i Tygodnik IDZIEMY.

Tegoroczna edycja Praskich Dni Rodziny odbędzie się w dn. 3-4 czerwca 2017 roku.

• W sobotę w godzinach 9.00 - 17.00 każde małżeństwo ma możliwość uczestniczenia w indywidualnej Adoracji przed Najświętszym Sakramentem.
    O godzinie 18.00 odprawiona zostanie Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
    O 21.00 rozpocznie się czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  • W niedzielę kulminacyjnym punktem będzie Msza Święta o godz. 12:30, która zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem każdej Rodziny.
    Po Mszy Świętej na ul. Skaryszewskiej (zamkniętej tego dnia dla ruchu) rozpocznie się Festyn Rodzinny.

W ramach Festynu przewidziana jest kawiarenka, bigos, grill, wyciskane soki, stoiska artystyczne, gry i zabawy, Ochotnicza Straż Pożarna z pokazem wykorzystania psów w ratownictwie, pokaz latających psów frisby, psie skoki przez przeszkody, malowanie twarzy, rękodzieło dla dzieci i dorosłych, gry planszowe, kącik szachowy, teatr lalek dla dzieci ze sztuką Legendy Piastowskie oraz o godzinie 17.00 koncert Antoniny Krzysztoń.

Zaproszenie kierujemy nie tylko do rodzin, ale do wszystkich chętnych, z którymi chcemy budować rodzinę Chrystusową, parafialną i ponadparafialną.

Dod. Joanna Solak 29.05.2017 o 13.01