V Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej (transmisja live)
Sanktuarium Św. Jana Pawła II, Radzymin, ul. Słowackiego 58, sobota 13 maja 2017 r.

Serdecznie zapraszam Wspólnoty Żywego Różańca, kapłanów i siostry zakonne oraz wszystkich modlących się na różańcu na modlitewne spotkanie do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Radzyminie w sobotę, 13 maja br.
Przybądźmy licznie w organizowanych pielgrzymkach, otwórzmy serca i odnówmy wiarę w dniu 100. rocznicy Objawień Fatimskich.
W modlitwie Maryi będziemy zawierzać naszą Diecezję, która obchodzi 25. rocznicę powstania i czas przygotowania do Peregrynacji Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, która od 2 września będzie nawiedzać nasze parafie.

Hasło tegorocznej pielgrzymki: Modlitwa różańcowa zmienia nasze serca i świat

Program
powitanie w Kolegiacie Radzymińskiej Przemienia Pańskiego przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 1
procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami miasta do Sanktuarium św. Jana Pawła II
świadectwa wiary modlitwy różańcowej
Msza Święta pod przewodnictwem JE Bp Wojciecha Osiala – sufragana diecezji łowickiej.
agapa na świeżym powietrzu
koncert zespołu El Camino
Koronka do Bożego Miłosierdzia

Zgłoszenia pielgrzymów (grup zorganizowanych) należy kierować do organizatorów, dzwoniąc pod numer telefonu: 692 112 496, 883 132 883; prosimy wziąć ze sobą znaki parafialne i lampiony na zaplanowaną procesję fatimską.

Zapraszamy do galerii - migawki z uroczystości uchwycone obiektywem p. red. Magdaleny Kowalewskiej.

Dod. Ks. Adam Banaszek 20.04.2017 o 14.11, akt. 16.05.2017 o 11.40