Skupienie dla małżeństw pragnących potomstwa
22 kwietnia 2017 roku, Sulejówek - Ośrodek Księży Marianów

Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa, działające w parafii Matki Bożej z Lourdes na warszawskiej Pradze zaprasza na dzień skupienia. Odbędzie się on 22 kwietnia w kościele rektoralnym Księży Marianów pw. św. Józefa w Sulejówku (ul. Mariańska 9). Zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby zostać rodzicami, ale doświadczają w tej przestrzeni trudności.

Spotkanie poprowadzi ks. Łukasz Mazurek MIC, były opiekun duchowy duszpasterstwa. W programie Msza Święta, koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu, a także świadectwa małżeństw i konferencja, którą wygłosi ks. Michał Kozak MIC. Nie zabraknie też czasu na spacer, poczęstunek i rozmowy, tak potrzebne, gdy oczekiwanie na dziecko się przedłuża.

Na zakończenie planowana jest modlitwa zawierzenia, błogosławieństwo i ucałowanie relikwii św. o. Stanisława Papczyńskiego, uważanego za patrona starających się o poczęcie.

Organizatorzy zachęcają do udziału oboje małżonków, choć nie jest to warunek konieczny. Podkreślają natomiast, że ze względu na charakter spotkania rodzice adopcyjni zainteresowani udziałem proszeni są o przyjazd bez dzieci.

Zapisy na stronie www.pragniemypotomstwa.pl

Dod. Joanna Solak 13.04.2017 o 12.48