VII Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów
Poznań, 17 czerwca 2017 roku

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ministrantów i Lektorów 17 czerwca 2017 roku. W tym roku gościć nas będzie Poznań.

Ramowy program:

stacje ewangelizacyjne w kościołach Poznania
spotkanie w farze poznańskiej
marsz z Jezusem
posiłek
podsumowanie konkursów
koncert 2Tm 2,3
zakończenie

Kto może jechać?

Na wyjazd są zaproszeni wszyscy ministranci i lektorzy z naszej Diecezji. Wyjazdy można organizować ze swoich parafii lub dekanatów. Osoby indywidualne z naszej Diecezji mogą dołączyć się do autobusów organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów naszej Diecezji w niżej podanych lokalizacjach.

W diecezji będą dwa miejsca, gdzie można się zgłosić na pielgrzymkę (jeżeli w parafii bądź dekanacie nie zbierze się grupa) i uzyskać potrzebne informacje dotyczące pielgrzymki:

• Par. św. Łucji Warszawa- Rembertów – odpowiedzialny ks. Łukasz Krupa mail ks.lukasz.krupa@gmail.com
  • Par. Narodzenia NMP Mińsk Mazowiecki – odpowiedzialny ks. Kamil Wdowiak mail ks-kamil@o2.pl

Wyjazd w sobotę 17 czerwca ok. godz. 2.00, powrót ok. 24.00.
Koszt 70 zł (przy grupie 45 osób)

Odpowiedzialnym za organizację pielgrzymki jest ks. Łukasz Krupa - Diecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej

Dod. Joanna Solak 31.03.2017 o 10.39