XII. Marsz świętości życia (pełne nagranie homilii)
2 kwietnia 2017 roku

Diecezja Warszawsko-Praska organizuje XII Marsz Świętości Życia - w niedzielę, 2 kwietnia 2017 roku.

Tradycyjnie już o godzinie 11.00 w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana, podobnie jak w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela, będą odprawione Msze Święte rozpoczynające Marsz.

Po Eucharystii wyruszymy spod Katedry Warszawsko-Praskiej w kierunku placu Zamkowego. Około godz. 12.40 rozpocznie się wspólny etap Marszu - z wiernymi Archidiecezji Warszawskiej udamy się w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża, gdzie ok. godz. 13.00 nastąpi zakończenie Marszu.

Uwaga! Przed naszą Katedrą będzie prowadzona zbiórka pieluszek i kosmetyków dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Zielonce. Prosimy o dar serca dla tych najmłodszych, najbardziej potrzebujących wsparcia i pomocy.

Informacja do odczytania w ramach ogłoszeń parafialnych 26 marca.

Zwracamy uwagę Wielebnych Księży na materiały duszpasterskie, przygotowane przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin DW-P, które zostały przekazane do każdej Parafii i wraz z najnowszym numerem Tygodnika „Idziemy”. Zamieszczone w książeczce teksty modlitw powszechnych przeznaczone są do wykorzystania w dniach od 25 marca do 2 kwietnia.

Dod. Joanna Solak 23.03.2017 o 15.25, akt. 4.04.2017 o 12.05