4 Pory Życia - Koncert-Oratorium
25 marca 2017 roku, Parafia MB Nieustającej Pomocy

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 25 marca – w dzień świętości życia - w kościele MB Nieustającej Pomocy (ul. Nobla 16, Saska Kępa) jest organizowany Koncert-Oratorium pro-life „4 Pory Życia”.

Kompozycja została napisana przez młodzież i studentów z zespołów „Na cały głos” z Pelplina, który działa przy diecezjalnym Radiu Głos oraz „Nieboskłonni” z Tczewa, który działa przy Parafii św. Maksymiliana Kolbego.

Oratorium zawiera 13 autorskich utworów mówiących o życiu człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Aby atrakcyjnie ukazać piosenki – wpisano je w cztery pory roku.
Tworząc w ten sposób kompozycję starano się ukazać istotne chwile z życia każdego człowieka.

Koncert został objęty honorowym patronatem Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera SAC, Pana Premiera oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego, Pana Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Tomasza Kucharskiego, Komisji ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski oraz Fundacji A.R.T. Przeciw Przemocy.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30.
Wstęp wolny.

Dod. Joanna Solak 14.03.2017 o 13.29, akt. 14.03.2017 o 13.42