Loretańskie drogowskazy: Pogłębienie więzi rodzinnych
29 kwietnia - 2 maja 2017 roku

Jak bardziej być z żoną, mężem, dziećmi, jak zmienić „to wszystko” co nie wychodzi, jak kochać małżonka, jak odnaleźć się z dziećmi, jak zacząć „od początku”, jak „z tym” nie skończyć, jak „dać z siebie wszystko”, jak być bohaterem własnego domu, jak to wszystko poukładać żeby mieć czas na to co najważniejsze, na czym i na kim budować, jak pogłębić więzy rodzinne?

„Dla Boga jednak nie ma nic niemożliwego” - czy właśnie to jedno zdanie jest i kluczem i wystarczającą odpowiedzią dla wielu różnych nurtujących pytań o nasze małżeństwo i naszą rodzinę? Rekolekcje „Pogłębienie więzi rodzinnych” skupią się na temacie budowania podstawowych więzi w rodzinie: z Bogiem, z małżonkiem, z dziećmi. Będą propozycją pokazania jak można zmierzyć się z trudnościami, które przeżywamy w małżeństwach i rodzinach. Zaplanowane są konferencje, warsztaty, dużo zajęć rekreacyjnych i czas łaski przed Bogiem.

Rekolekcje poprowadzą:

Anna i Marek Skrypko - małżeństwo z 15-letnim stażem, które przez 9 lat chociaż bardzo chciało, nie miało dzieci. W bólu, wśród przeciwności, rezygnacji, obaw i po przeżyciu wielu zawodów, idąc za głosem serca, Boga, rozumu i dobrych rad zdecydowali się na rozwiązania, które tylko z pozoru wydają się oczywiste i łatwe. Udało się. Dziś są rodzicami czwórki dzieci. O swoim fundamencie, doświadczeniu budowania relacji w małżeństwie i rodzinie, dorastaniu do ojcostwa, macierzyństwa, przełomowych decyzjach, obawach, słabościach, radościach, sukcesach, rozwiązaniach, konsekwencjach ... i wielu innych sprawach powiedzą na rekolekcjach w Loretto pod Wyszkowem „Pogłębianie więzi rodzinnych”.

Iza i Piotr Kondraciuk – Małżeństwo z 15-letnim stażem, rodzice trójki dzieci. Iza – nauczyciel chemii, współtwórca Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy. Czynnie zaangażowana w ruch Domowego Kościoła. Piotr – wieloletni trener sportowy dzieci i młodzieży. W ramach Białostockiej Akademii Rodziny prowadzi autorskie zajęcia integracyjno-sportowe „Ojciec-Syn”.

Rekolekcje rozpoczynamy 29 kwietnia o godzinie 12.00, zakończenie po południu 2-go maja.

Zapewniamy noclegi i wyżywienie. Koszt 200 zł (możliwe zastosowania rozwiązania indywidualnego, dostosowanego do sytuacji rekolektanta).

Zgłoszenia i informacje
e-mail: rekolekcjewloretto@gmail.comtel.:d 14.00 do 16.00: 511 219 439