Rekolekcje dla braci z Totus Tuus DW-P (nagranie konferencji inaugurującej)
2-4 marca 2017 roku

Od czwartku do soboty (2-4.03.2017) w Sanktuarium M.B. Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej 72 w Warszawie odbywały się Rekolekcje Wielkopostne dla braci z Ruchu Totus Tuus Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Msze Święte o godz. 18:00 z naukami rekolekcyjnymi wygłosił Ks. Prałat Piotr Stępniewski. Mottem ćwiczeń rekolekcyjnych było hasło ,,Idźcie i głoście” (zapraszamy do wysłuchania konferencji inaugurującej).

Czwartkową Eucharystię celebrował Ks. Bp Marek Solarczyk, który na koniec skierował słowa do uczestników rekolekcji.

TOTUS TUUS

Kościelna Służba Porządkowa, to stowarzyszenie męskie, używające także nazwę Totus Tuus. Jej działalność służby w Kościele rozpoczęła się od pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do naszej Ojczyzny, czyli od roku 1979.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych do włączenia się w działalność Kościelnej Służby Porządkowej zapraszamy na stronę Totus Tuus - http://totustuus.cba.pl/ po więcej informacji.

Dod. Marcin Tafejko 5.03.2017 o 18.16, akt. 5.03.2017 o 18.18