POD WEZWANIEM: Parafia Narodzenia Pańskiego przy Sanktuarium MB Ostrobramskiej
17 lutego 2017 roku

Każdy może znaleźć coś dla siebie, dać innym wiele, ale też przez to otrzymać dla siebie niesamowite skarby: pokój i radość - dzieli się swoim doświadczeniem życia we wspólnocie parafialnej Joanna.

A co Tobie daje Twoja parafia? Kim Ty jesteś dla swojej parafii? Jeśli jeszcze zastanawiasz się jaka rola czeka na Ciebie poznaj koniecznie pozostałe historie osób, dla których parafia jest... drugim domem.

Filmowe wizytówki 186 parafii Diecezji Warszawsko-Praskiej powstają w ramach projektu POD WEZWANIEM. Salve Tv pokazuje parafie przez pryzmat osobistej opowieści naszych bohaterów, przeplatając ich historie doświadczeniem życia wspólnotowego w parafii, by pokazać to, co najważniejsze: wspólnotę setek, a nieraz tysięcy osób zjednoczonych w wierze w Jedynego Boga. Wspólnotę, do której każdy jest zaproszony. Projekt rozpoczął się w listopadzie 2016 roku.

Dod. Marcin Tafejko 17.02.2017 o 13.57, akt. 17.02.2017 o 14.02