Światowy Dzień Chorych na Trąd w Katedrze W-P
29 stycznia2017 roku

W ostatnią niedzielę stycznia przypada 65. Światowy Dzień Chorych na Trąd.
Jak co roku, Sekretariat Misyjny Jeevodaya i Fundacja Heleny Pyz – Świt Życia, zapraszają na spotkanie w Katedrze Warszawsko-Praskiej przy ul. Floriańskiej 3.

W programie:

Eucharystia - pod przewodnictwem ks. bp. Józefa Szamockiego
spotkanie w podziemiach Katedry.

W tym roku spotkanie odbędzie się w obecności dwóch mieszkanek Jeevodaya: Savitri znanej osobom, które towarzyszą dr Helenie Pyz, jako Patrycja i Mary Anna, córki Martina i Brigit – nauczycielki z Jeevodaya, która także odwiedziła Polskę.

Dziewczęta po ukończeniu szkoły średniej zdecydowały się na przyjazd do Polski, aby poznać kraj założycieli Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya w Indiach, który jest ich domem.

Spotkamy się z nimi w niedzielę przy indyjskich specjałach – herbacie i słodkościach.

Serdecznie zapraszamy! Sekretariat Misyjny Jeevodaya i Fundacja Heleny Pyz–Świt Życia

Dod. Joanna Solak 26.01.2017 o 10.52