Wielkopostne rekolekcje dla organistów
7-9 marca2017 roku, Zalesie Górne

Komisja Organistowska zawiadamia, iż tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne dla Organistów obu Diecezji Warszawskich odbędą się w terminie: 7 - 9 marca 2017 roku, w domu rekolekcyjnym w Zalesiu Górnym przy par. św. Huberta (ul. Białej Brzozy 23). Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Markisz, członek archidiecezjalnej Komisji Muzyki Kościelnej, wykładowca w Metropolitalnym Seminarium Duchownym.

Rozpoczęcie we wtorek o godz. 10.30, zakończenie w czwartek około godz. 15.00. Koszt uczestnictwa (150 zł) pokrywa parafia.

Ze względów organizacyjnych, organiści proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do Komisji Organistowskiej Kurii Warszawsko-Praskiej listownie lub telefonicznie pod numer: (22) 786 26 43 do 1 marca.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu

Ks. prałat Jan Andrzejewski