Ogłoszenie duszpasterskie na niedzielę 17 lipca 2016 r.

Szanowni Księża, na prośbę Centrum Myśli Jana Pawła II przesyłamy informację o wydarzeniach miejskich organizowanych z myślą o uczestnikach ŚDM z prośbą o odczytanie podczas niedzielnych ogłoszeń duszpasterskich:

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży oraz parafian do Miejskiej Strefy Kultury zlokalizowanej na Krakowskim Przedmieściu. Od 20 do 24 lipca odbywać się tam będą koncerty, warsztaty, atrakcje sportowe i turystyczne.

Będzie możliwość zobaczenia wystawy „Jan Paweł II. Źródła”. Strefa otwarta jest w godzinach 10.00 – 22.00.

W czwartek, 21 lipca zapraszamy na pl. Piłsudskiego na koncert „Wiara. Nadzieja. Miłość” z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej a także orkiestry i chóru pod batutą Piotra Rubika. Koncert zaczyna się o godz. 19.30.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Szczegóły na plakatach wywieszonych na terenie parafii oraz na stronie internetowej www.CentrumJP2.pl.

Proszę o odczytanie w niedzielnych ogłoszeniach,

+ Bp Marek Solarczyk

Dod. Joanna Ślusarek 15.07.2016 o 10.09, akt. 17.07.2016 o 12.01