14. Prezentacja dokonań osób niepełnosprawnych
19 czerwca 2016 roku, ul. Kobielska 10

Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza na 14. Prezentację dokonań osób niepełnosprawnych. Jest to szczególna okazja przybliżania osób z niepełnosprawnością intelektualną lokalnej społeczności, w której wszyscy razem żyjemy.

Spotkanie odbędzie się na dziedzińcu kościoła przy parafii p.w. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie (ul. Kobielska 10) w niedzielę, 19 czerwca.

Będzie obejmowało dwa bloki:

• w godzinach przedpołudniowych od 8.00 do 14.00. Spodziewać się możemy wielu atrakcji:
    • pokazu prac osób z niepełnosprawnością intelektualną z możliwością nabycia
    • pleneru malarskiego
    • malowania twarzy
    • pokazu iluzjonisty dla dzieci.
    • Otwarta będzie kawiarnia na świeżym powietrzu z pełną gamą ciast i ciasteczek również bezglutenowych, przygotowanych m in. przez uczestników zajęć Ośrodka przy ul. Grochowskiej
  • w godzinach wieczornych od 20.00 do 22.00 zabawa taneczna przy muzyce zaprzyjaźnionego zespołu, a także dania z grilla, smalec i ogóreczki. Wszystko własnej roboty.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dod. Joanna Solak 14.06.2016 o 12.24