Komunikat dla prasy w sprawie obsługi medialnej Dni Ewangelizacji
Warszawa, 11 sierpnia 2014 r.

W związku z przyjazdem do diecezji warszawsko-praskiej w dniach 15-16 sierpnia 2014 r. ojca Johna Bashobory informujemy, że filmowanie i fotografowanie tego wydarzenia będzie możliwe jedynie podczas Mszy świętych (15.08 o godz. 14.00 w Katedrze św. Michała Archanioła i Floriana Męczennika oraz 16.08 o godz. 12.00 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego) w miejscu wyznaczonym dla prasy.

Po Mszy św. (po zakończeniu rozdawania Komunii Świętej) uprzejmie prosimy
o opuszczenie świątyni przez fotoreporterów i operatorów kamery. Z racji zachowania szacunku wobec wiernych uczestniczących w modlitwie o uzdrowienie, prosimy o niefilmowanie i nierobienie zdjęć podczas dalszej części spotkania.

Zachęcamy do przeprowadzania wywiadów z uczestnikami modlitwy o uzdrowienie przed świątynią, po zakończeniu modlitw z ojcem Johnem Bashoborą.

Rzecznik prasowy Diecezji Warszawsko-Praskiej
Mateusz Dzieduszycki