DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Katechezy Przedślubne w DW-P
Plan konferencji do końca 2009 roku

Katechezy / Konferencje Przedślubne w Diecezji Warszawsko – Praskiej w roku 2009

„OTOCZMY TROSKĄ ŻYCIE”

Parafia Adres -- Dzień i godzina kursu - - Daty pierwszych konferencji

-----------------------------------------------------------------------------

Parafie Dekanatów Warszawskich

Dekanat Aniński

MB Królowej Polski ul. Rzeźbiarska 46, Anin -- środa, 19.00 -- 07 stycznia, 01 października

Najświętszego Serca P.J. ul. Narcyzowa 18, Falenica -- niedziela, 19.00 -- 01 marca, 04 października

Św. Benedykta ul. Lucerny 95, Wawer-Sadul -- poniedziałek, 20.00 -- 20 kwietnia, 07 września

Wniebowzięcia NMP ul. Trakt Lubelski 157, Zerzeń -- wtorek, 19.00 -- 03 lutego

Dekanat Bródnowski

MB Różańcowej ul. Wysockiego 8 -- poniedziałek, 20.00 -- 02 lutego, 20 kwietnia, 29 czerwca, 07 września, 16 listopada

Św. Siostry Faustyny ul. Żuromińska 2 -- środa, 19.30 -- 28 stycznia, 15 kwietnia, 09 września

Św. Włodzimierza ul. Kondratowicza 2 -- wtorek, 19.00 -- 03 marca, 12 maja, 21 lipca, 29 września, 15 grudnia

Św. Marii Magdaleny ul. Echa Leśne 2 -- środa, 19.00 -- 18 lutego, 13 maja

Dekanat Grochowski

Bożego Ciała ul. Grochowska 365 -- piątek, 19.00 -- 17 kwietnia

MB Królowej Polskich Męcz. Al. Stanów Zjednoczonych 55 --piątek, 19.00 -- 06 lutego, 24 kwietnia, 10 lipca, 18 września, 27 listopada

Najczystszego Serca Maryi ul. Chłopickiego 2 -- piątek, 18.30 -- 09 stycznia, 20 marca, 12 czerwca, 28 sierpnia, 06 listopada

Nawrócenia Św. Pawła Ap. ul. Kobielska 10 -- czwartek, 19.30 -- 05 lutego, 16 kwietnia, 03 września

Św. Wincentego Pallottiego ul. Skaryszewska 12 -- poniedziałek, 18.30 -- 26 stycznia, 05 października

MB Nieustającej Pomocy ul. Nobla 16 -- środa, 19.15 -- 04 lutego, 15 kwietnia, 24 czerwca, 02 września, 18 listopada

Św. Patryka ul. Rechniewskiego 14 -- środa, 19.00 -- 01 kwietnia, 02 września, 02 grudnia

Narodzenia Pańskiego ul. Ostrobramska 72 -- poniedziałek, 19.00 -- 05 stycznia, 07 września

Św. Ojca Pio ul. gen. E. Fieldorfa 1 -- poniedziałek, 19.30 -- 02 lutego, 20 kwietnia, 29 czerwca, 07 września, 16 listopada

Miłosierdzia Bożego ul. Ateńska 12 -- niedziela, 17.30 --- 15 lutego

Dekanat Praski

Katedra Św. Floriana ul. Floriańska 3 -- wtorek, 19.00 -- 13 stycznia, 21 kwietnia, 08 września

MB Loretańskiej ul. Ratuszowa 5 -- czwartek, 18.30 -- 08 stycznia, 17 września

MB z Lourdes ul. Wileńska 69 -- poniedziałek, 19.00 -- 12 stycznia, 03 lutego, 20 kwietnia, 05 maja, 06 października

Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53 -- piątek, 19.00 -- 06 marca, 29 maja, 07 sierpnia, 16 października

Chrystusa Króla ul. Tykocińska 27/35 -- wtorek, 19.30 -- 13 stycznia, 08 września

Św. Marka Ewangelisty ul. Zamiejska 6 -- środa, 19.00 -- 07 stycznia, 01 kwietnia, 02 września

Św. Rodziny ul. Rozwadowska 9/11 -- czwartek, 19.00 -- 19 lutego

Dekanat Rembertowski

Św. Hieronima ul. Rumiankowa 2, Stara Miłosna -- wtorek, 19.30 -- 27 stycznia, 15 września

Dekanat Tarchomiński

Narodzenia NMP ul. Klasyków 21/23, Płudy -- piątek, 19.00 -- 09 października

NMP Matki Pięknej Miłości ul. Myśliborska 100, Tarchomin -- czwartek, 19.00 -- 22 stycznia, 18 czerwca, 17 września

Świętego Jakuba Apostoła ul. Mehoffera 4, Tarchomin -- poniedziałek, 19.00 -- 02 marca, 07 września

NMP Wspomożycielki Wiernych ul. Izabelińska 8, Stanisławów -- poniedziałek, 19.00 -- 02 lutego

Parafie Dekanatów Pozawarszawskich

DEKANAT JADOWSKI

Św. Jakuba Apostoła Pl. Dreszera 12, Jadów -- sobota, 18.00 -- 21 lutego, 10 października

Wniebowzięcie NMP Kamieńczyk -- niedziela, 16.00 -- 22 lutego

Dekanat Legionowski

Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa ul. Piłsudskiego 47, Legionowo -- niedziela, 17.00 -- 01 marca, 04 października

Św. Jana Kantego ul. Kościelna 2, Legionowo -- czwartek, 19.00 -- 05 lutego, 23 kwietnia, 09 lipca, 17 września, 26 listopada

MB Fatimskiej ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo -- I i III niedziela m-ca, godz. 19.00

Dekanat Miński – Narodzenia NMP

Św. Jana Chrzciciela Pl. Anny Jagiellonki 16, Cegłów -- niedziela, 9.00 -- 01 marca, 06 września

Św. Anny Jakubów 18 -- niedziela, 18.00 -- 19 kwietnia

Wniebowzięcia NMP ul. Mickiewicza 2, Kałuszyn -- niedziela, 18.00 -- 19 kwietnia

Narodzenia NMP Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki -- poniedziałek, 19.00 -- 02 marca, 05 października

Św. Teresy od Dz. Jezus. ul. Św. Teresy 3, Mrozy -- środa, 18.30 -- 02 września

Dekanat Miński – Św. Antoniego

Św. Ap. Piotra i Pawła ul. Warszawska 75, Dębe Wielkie -- sobota, 19.00 -- 21 marca, 19 września

Świętej Trójcy ul. Kościuszki 25, Kołbiel -- niedziela, 8.00 -- 19 kwietnia, 06 września

Św. Antoniego z Padwy ul. Wyszyńskiego 54, Mińsk Maz. -- wtorek, 18.30 -- 03 lutego, 06 października

Dekanat Nowodworski

Św. Michała Archanioła ul. Warszawska 1, Nowy Dwór M. -- niedziela, 19.00 -- 01 marca, 20 września

Dekanat Otwocki

Św. Wincentego a Paulo ul. Kopernika 1, Otwock -- piątek, 19.00 -- 23 stycznia, 03 kwietnia, 03 lipca, 11 września, 20 listopada

Zesłania Ducha Świętego ul. Żeromskiego 6, Otwock -- wtorek, 18.30 -- 03 lutego, 29 września

Św. Jana Chrzciciela ul. Dobra/Kasprowicza, MICHALIN -- środa, 19.00 -- 04 marca, 30 września

Dekanat Otwock – Kresy

Św. Wita ul. Żaboklickiego 12, Karczew -- sobota, 18.00 -- 10 stycznia, 27 czerwca

MB Królowej Polski ul. Czerska 17, Otwock -- środa, 19.00 -- 04 marca, 09 września

Św. Teresy od Dz. Jezus ul. Kołłątaja 80/82, Otwock -- niedziela, 19.00 -- 19 kwietnia, 04 października

MB Częstochowskiej ul. ks. P. Skargi 24, Józefów -- wtorek, 19.30 -- 17 lutego, 22 września

Miłosierdzia Bożego Ługi 58 A, Otwock -- środa, 19.00 -- 04 lutego

MB Anielskiej Stara Wieś, ul. Kościelna 2 -- niedziela, 19.00 -- 01 lutego

Dekanat Radzymiński

Podwyższenia Krzyża Świętego Dąbrówka -- niedziela, 16.00 -- 01 marca

Przemienienia Pańskiego ul. POW 1, Radzymin -- niedziela, 9.00 -- 11 stycznia, 19 kwietnia, 27 września

Św. Stanisława BM Załubice -- piątek, 19.00 -- 08 marca

Dekanat Siennicki

Św. Walentego ul. Rynkowa 10, Latowicz -- niedziela, 11.00 -- 04 stycznia, 06 września

Św. Stanisława BM ul. Mińska 34, Siennica -- niedziela, 13.30 -- 06 września

MB Różańcowej Wielgolas 1 -- niedziela, 18.00 -- 18 października

Dekanat Stanisławowski

Św. Mikołaja ul. Kolonia 12, Dobre -- sobota, 18.00 -- 05 września

Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM ul. Szkolna 2, Stanisławów -- niedziela, 19.00 -- 19 kwietnia

Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha POŚWIĘTNE -- niedziela, 13.00 -- 01 marca

DEKANAT Sulejówek

NMP Matki Kościoła ul. Żeromskiego 18, Sulejówek -- sobota, 18.30 -- 07 lutego, 12 września

Przemienienia Pańskiego ul. Armii Krajowej 34, Sulejówek-Miłosna -- czwartek, 18.30 -- 05 lutego, 16 kwietnia, 22 października

NMP Matki Łaski Bożej ul. Okuniewska 61, Halinów -- czwartek, 19.00 -- 01 października

DEKANAT Tłuszcz

Przemienienia Pańskiego ul. Kościelna 7, Tłuszcz -- poniedziałek, 19.00 -- 16 marca, 01 października

Dekanat Wołomiński

MB Nieustającej Pomocy ul. Willowa 9, Duczki -- czwartek, 18.30 -- 08 stycznia

NMP Matki Kościoła ul. Słoneczna 5, Ostrówek -- czwartek, 19.30 -- 01 października

MB Częstochowskiej ul. Kościelna 54, Wołomin -- poniedziałek, 19.00 -- 02 marca, 18 maja, 27 lipca, 05 października, 14 grudnia

Św. Józefa Robotnika ul. Piłsudskiego 44, Wołomin -- środa, 19.00 -- 04 lutego, 22 kwietnia, 16 września

Dekanat Zielonkowski

Św. Izydora ul. Piłsudskiego 93, Marki -- poniedziałek, 19.00 -- 09 lutego, 27 kwietnia, 06 lipca, 14 września, 23 listopada

Miłosierdzia Bożego ul. 11 Listopada, Ząbki -- sobota, 19.00 -- 28 lutego

Świętej Trójcy ul. Piłsudskiego 46, Ząbki -- sobota, 19.00 -- 05 września

MB Częstochowskiej ul. Jagiellońska 10, Zielonka -- poniedziałek, 20.00 -- 02 lutego, 21 września

DEKANAT Kobyłkowski

Świętej Trójcy ul. Kościelna 2, Kobyłka -- czwartek, 19.00 -- 15 stycznia, 16 kwietnia, 15 września

Św. Andrzeja Boboli ul. Piłsudskiego 248, Marki-Struga -- środa, 18.00 -- 22 kwietnia, 09 września

Kursy Weekendowe

z wielu względów dopuszczalne
tylko w sytuacji CAŁKOWITEGO BRAKU MOŻLIWOŚCI
uczestniczenia w normalnych katechezach przedślubnych

* PARAFIA ŚW. PATRYKA, GOCŁAW: terminy 2009 14 i 21 lutego, godz. 9.00-15.00; lipiec 2009-02-04, tel.   601-212-086 

Dom Rekolekcyjny na Bielanach, www.dobrawiadomosc.org.pl – 21-22 III 2009, 18-19 IV 2009, 9-10 V 2009

* KSIĘŻA MARIANIE, SULEJÓWEK

I cykl: 09-11.01.2009 i 27.02-01.03.2009
II cykl: 08-10.05.2009 i 12-14.06.2009

III cykl: 04-06.09.2009 i 09-11.10.2009
KONTAKT: e-mail: mdr@marianie.pl

* Ruch MAŁŻEŃSKIE DROGI, www.malzenstwo.pl

* SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE, www.spotkaniamalzenskie.pl

Ks. Marek Kruszewski
Dod. Ks. Marek Kruszewski 6.02.2009 o 11.01, akt. 22.03.2013 o 16.36